O nas & Kontakt

ZDROWOTEK.net TO LUDZIE!

Skontaktuj się z nami: [email protected] 

Kim jesteśmy? Trojgiem ludzi z pasją, przyjaciółmi, osobami zaangażowanymi w swoją pracę! To dzięki Wam znaleźliśmy się tu gdzie jesteśmy i to dla Was chcemy się rozwijać! Zdrowotek daje nam satysfakcję, radość i motywację do działania! Nasze motto brzmi „jeśli kochasz swoją pracę,nie przeparcujesz ani jednego dnia w życiu”! Kochamy wszystko co naturalne i czerpiemy z tego pełnymi garściami! Poznajcie nas bliżej, a przekonacie się, że jesteście we właściwych rękach!

ANIA

Ania jest naszym redaktorem głównym. To ona redaguje i zamieszcza wszystkie treści na naszym blogu. Inspiruje ją natura, zioła i ludzie. Ciężko pracuje na nasz wspólny sukces, ale jak sama podkreśla nie wyobraża sobie, żeby mogła robić coś innego! To właśnie Ania jest pomysłodawczynią naszego bloga, to ona nas motywuje i pozytywnie nakręca. Jeśli macie jakieś pytania, to właśnie ona udzieli Wam wszystkich rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi. Choćby dzień był długi i pracowity ona zawsze znajdzie dla Was czas i energię!

PRZEMEK

Przemek to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zawsze sumienny i dokładny – dwa razy sprawdza wszystko co przekazuje dalej. Z wykształcenia farmaceuta, z zamiłowania zielarz. Interesuje go wszystko co związane z medycyną naturalną. Jak sam mówi „wierzę w naturalne sposoby leczenia – nie są inwazyjne i przynoszą same korzyści”. Przemek uwielbia zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Jako jedyny mężczyzna w naszym zespole chętnie bierze na swoje barki to, czemu z różnych przyczyn nie możemy podołać.

DOROTA

Dorota od samego początku towarzyszy nam w tworzeniu Zdrowotka. Nie może być aż tak aktywna jak Ania i Przemek, ale jej wkład jest nie oceniony. Wszystko co zamieszczamy na naszym blogu konsultujemy właśnie z nią, gdyż ziołolecznictwem interesuje się od najmłodszych lat. W jej rodzinie nauka o ziołach jest pielęgnowana i przekazywana z pokolenia na pokolenie – stąd też jej rozległa wiedza, której próżno szukać w internecie. Dorota to osoba pełna pomysłów i optymizmu, każdy nasz problem przekuje w sukces!


Kontakt w sprawie reklam: